Czarna ramka aluminiowa – nowoczesny wygląd

Bardzo modne i świetnie wpasowujące się w nowoczesny wystrój wnętrz, modernistyczne meble i eleganckie pomieszczenia, ramki aluminiowe w kolorze czarnym, coraz częściej zastępują tradycyjnie, drewniane ramki, które stanowiły oprawę różnego rodzaju mniejszych i większych fotografii, czy plakatów. Dodatkowe elementy, stosowany podczas oprawy to szkło lub plexa, które dodatkowo chronią fotografie przed zniszczeniem i nadają gustowne wyrazu.

Czarna ramka z aluminium – szykowny dodatek

czarne ramki aluminioweWiele osób ceni sobie spójny, dopasowany i elegancki wystrój. Czarne ramki aluminiowe to doskonała alternatywna dla ramek drewnianych. Pomalowane na uniwersalny, dopasowujący się do różnego rodzaju kolorystyki i wystroju, czarny kolor, ramki aluminiowe stanowią nie tylko ozdobę zarówno surowego wnętrza jak i bujnie przystrojonych pomieszczeń. Obok funkcji estetycznej, świetnie spełniają swoją rolę użytkową. Idealnie komponują się z różnego rodzaju fotografiami, plakatami, czy innego rodzaju wydrukami, które urozmaicają pokoje i oddają charakter właścicieli mieszkania. Najczęściej, w połączeniu z ramkami, wykorzystywane jest szkło i plexa, które dodatkowo chronią fotografie i wydruki, nadają eleganckiego połysku i gustownego wyglądu. Obecnie ramki aluminiowe to najpopularniejsze obramowanie dla różnego rodzaju grafik i zdjęć. Lekkie, proste w montażu, a przede wszystkim wytrzymałe ramki aluminiowe, wzbogacają wnętrze. Profile aluminiowe i gotowe ramki dostępne są w różnych rozmiarach, najczęściej opartych na formatach wydruku, co dodatkowo ułatwia dopasowanie rozmiarów ramy do wymiarów zdjęcia. Wyposażone w zaczepy, umożliwiają łatwe i trwałe zawieszenie wydruku, czy plakatu na ścianie. Ramki aluminiowe to nie tylko oprawa różnego typu grafik. Świetnie nadają się także do różnego typu opraw wykorzystywanych w meblarstwie, podczas montażu drzwi, szaf przesuwnych, czy frontów. Tak wszechstronne zastosowanie eleganckiego materiału, jakim jest aluminium w kolorze czarnym, stwarza nowe możliwości podczas aranżacji wnętrz.

Czarne ramki aluminiowe to jeden z najczęściej wykorzystywanych rodzajów obramowania dla różnego typu fotografii i plakatów. Z uwagi na elegancki, uniwersalny kolor, tego typu ramki komponują się z wieloma typami wnętrz. Zarówno pomieszczenia surowe i industrialne jak i nowoczesne, eleganckie i prestiżowe pokoje zyskają świeży wygląd, dzięki czarnym ramkom jako elementowi wystroju wnętrza. Bardzo trwałe i łatwe w montażu. Profile aluminiowe dostępne są w różnych wymiarach.