Współczesna alternatywa dla zwyczjnych torebek

 

Każda kobieta wie jak ważnym elementem jej stylizacji, bez którego nie może się obyć, jest torebka. Małe, duże, średnie, materiałowe lub skórzane – przez lata na pewno większość Pań posiadały wszystkie dostępne na rynku modele. A może czymś zastąpić, ten jak dotąd niezawodny niezbędnik? Czymś co będzie również pomocne i praktyczne? Ale czy na rynku dostępne są takie produkty? Jak się okazuje tak i z powodzeniem zastępują tradycyjne torebki damskie.

Duża funkcjonalność skórzanych plecaków

plecak skórzany vintage z kieszeniamiAlternatywą dla tradycyjnej torebki, których cała masa wala się po szafach kobiet, jest plecaczek. Szczególnie dużą popularnością w dzisiejszych czasach cieszy się plecak skórzany vintage z kieszeniami. Oferowane plecaki tego typu są tak rozchwytywane dzięki swojemu nietuzinkowemu wyglądowi. Są stylowe i szykowne. Skóra jest bardzo trwała, dzięki czemu raz zakupiony plecaczek może służyć wiele lat. Oferowane są plecaki w kolorach naturalnych (czarne, brązowe), ale i również w całej palecie barw, dzięki procesowi barwienia skóry naturalnymi barwnikami. Skóra jest również bardzo miękka i miła w dotyku. Dodatkowo plecaki są bardzo wygodne. W miejscu styku z plecami oraz na dnie są usztywnione specjalną pianką, która zapewnia dodatkowy komfort noszenia oraz zapobiega gnieceniu się przechowywanych w środku przedmiotów. Obecność licznych kieszonek i skrytek jest bardzo praktyczna. Można tam schować dokumenty lub inne drobiazgi, które warto mieć przy sobie. Paski plecaków można dostosować do indywidualnych potrzeb posiadacza. Oferowane plecaki są również zdecydowanie bardziej praktyczne niż torebki przewieszane przez ramię. Plecaczek skórzany można założyć i wręcz o nim zapomnieć. Można swobodnie wsiadać na rower, skakać na koncercie, wybrać się na długą pieszą wędrówkę. Plecy nie meczą się, a ramiona są równomiernie odciążone, co sprzyja zachowaniu prawidłowej sylwetki. Inaczej jest w przypadku toreb na ramię. Przy dużym obciążeniu ramie boli, a cała postawa ulega skrzywieniu. Nie są tak wygodne w noszeniu i nie pozwalają na tak swobodne poruszanie się.

Zanim kobieta zakupi kolejną torebkę do swojej kolekcji, powinna zastanowić się nad zakupem plecaka w stylu vintage. Klasyczni i prosty wygląd powoduje, iż będzie on modny przez długie lata. Wykonanie z prawdziwej skóry jest szykowne i pasuje do większości stylizacji. Noszenie na obydwu ramionach zapewnia właściwą sylwetkę. Dodatkowym atutem jest cena plecaka, która jak się okazuje nie jest wcale taka wysoka. Biorąc pod uwagę funkcjonalność i stylowość plecaka można stwierdzić, iż jest nawet niska.